ИСТОРИЯ ПОДРУГИ!

№793495 История подруги!
Диана Жен., 17 лет. Украина Каменец-Подольский
Моя подружка поїхала на весілля а я вийшла в центр і її хлопець напився і почав до мене приставати,цілувати а я кажу до нього:Що тобі вона скаже?а він:вона не буде знати...але вона взнала бо я поділилась з іншою подружкою а та взяла і розказала,і тепер вона мене не хоче бачити,бо їй дуже обідно!Що мені робити?
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Не можна ділити з найкращими друзями - одну любов, Діана, чи то хлопець чи дівчина. Нічого доброго з цього не виходить, ні дружби, ні любові. Мені здається, якщо Ви так вчинили, то ваша з подругою дружба - і не була Вам дорога. Попросити вибачення, Ви звичайно ж можете. Ось тільки чи пробачить вона..?
Прямая специальность
Берман Дороти Вячеславовна. врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
Добрий день , Дiана .
Якщо у вас нiчого iмтимного не сталося , то i хвилюватися та виправдовуватися немає сенсу . Сравжня подруга завжди зрозумiє . Зустрiч i вiдверта розмова з подругою все поставить на свої . мiсця . Головне повага i довiра !