ЧТО МНЕ ДЕЛАТЬ?

№973351 Что мне делать?
Виталий Муж., 15 лет. Киев
Может украинский не понимаете, но я задал вопрос здесь
http://otvet.i.ua/user/8719759/19745/
так как mail.ru у нас вчера отключили
и мне не ответили.
что на фото?
я боюсь, что я этим заразился.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку, шановний Віталію! Я володію рідною мовою. З цим у мене немає проблеми. А у Вас немає проблеми, що знаходиться в компетенції інфекціоніста!

Я у Вас бачу проблему психологічної природи. Ніяких ознак хвороби і нічого заразного в представлених фото немає! Якщо почали гноїтіся пальці - зверніться до дерматолога або хірурга. Дивитися треба! А по іншим проблемам необхідна консультація психотерапевта!